AK Parti Teşkilatı Temel Atma Töreninde Hep Birlikteydi

Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 2500 Kişilik Kapalı Spor Salonu’nun temel atma törenine katılan AK Parti Teşkilatı yoğun katılım gerçekleştirdi. AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan ve Yalova Milletvekili Temel Coşkun liderliğinde törene katılan AK Parti teşkilatı yapılan yatırımlardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Temel atma töreninden önce konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete, gençlere verilen hizmetlerden bahsederken, Türkiye Cumhuriyeti Yalova Valisi Esengül Civelek’e ve Yalova Milletvekili Temel Coşkun’a yaptıkları destekten dolayı teşekkürlerini belirtti. Cengiz Mete’den sonra konuşma yapan Temel Coşkun; “ Bizler gece gündüz demeden çalışan bir ekibiz, hizmet için halkımıza yardım etmek için mücadele veriyoruz. Şuan burada büyük bir yatırım ilk adımlarını atıyoruz. 2500 kişilik spor salonunu Yalova Halkı ile buluşturuyoruz. Allah’ın izni ile de inşaat bittikten sonra açılışı yaparız. “ dedi. Sözlerine; “ Bizler Bürokrasi ile Siyasetle birlikte eşgüdüm içerisinde çalışıyoruz.” Dedi.

Protokol konuşmaları bittikten sonra açılışa geçen heyet; Yalova Valisi Esengül Civelek, Yalova Milletvekili Temel Coşkun ve Gençlik ve Spor Müdürü Cengiz Mete ile birlikte açılışı yaptılar.

Spastik Çocuklar ve Erişkinler Dernekleri CerebralPalsy Federasyonu

AK Partiyi Ziyaret Etti

Giderek gelişen Türkiye Cumhuriyeti Devleti bünyesinde sosyal hakların giderek arttığı gözlemlenlenirken, engelli vatandaşlara verilen önem de giderek artış gösterdi. Yalova’da Türkiye Spastik Engelliler Derneğinin genel merkezi olan il olarak gösterildi. Spastik Çocuklar ve Erişkinler Dernekleri CerebralPalsy FederasyonuBaşkanı Rıfat Emekçi, Sinop’tan Berrin Gürleyen, Bergama’dan Sabri Yalgın ve Soma’dan Cihan Yavuz AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında ev sahipliği yapan AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Siyasi İşler Başkanı Nusret Karaalioğlu, konukları makamında ağırlamıştır.

Rıfat Emekçi; engellilere verilen destek giderek artıyor ve artmaya da devam edecektir. Sosyal bilinç her geçen gün çok daha iyiye gidiyor. Bizler de federasyonumuz olarak bunun daha iyi olması için çalışıyoruz, dedi. Nusret Karaalioğlu; “ Engelli dostlarımız bizim en onurlu dostlarımız. Hükümet olarak da engellilere verdiğimiz destek her geçen gün artıyor. Çünkü hükümet olarak bunun önemini çok iyi biliyoruz. Sosyal Devlet anlayışı içerisinde ve modern toplum bilincinin en temel yapılarından bir tanesi. Göreceksiniz ki ilerleyen zamanlarda daha anlayışlı e engelsiz bir ülke haline geleceğiz.” Dedi.

                                                             

 

 

 Anasayfa Hakkımızda Künyeİletişim Reklam Siyaset Spor Gündem Röportaj Ekonomi Sanat
YalovaEkspres.com Copyright 2011 Yalova Ekspres Gazetesi - Tüm hakları saklıdır