BERKAY ÖZER'İ KAYBETTİK

Bursa kara yolunda iki üniversite öğrencisinin ölümüyle sonuçlanan trafik kazasında ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Yalovalı işadamı Bahri Özer'in oğlu Berkay Özer'de hayatını kaybetti.

Bir süre önce beyin ölümü gerçekleşen Berkay Özer’in organları hayata tutunmak için bekleyenlere de umut oldu,


Yalova- Bursa kara yolunda gece meydana gelen kazada, Yalova.Üniversitesi öğrencileri Sıla Daşdemir ve Buse Karakurum'un yaşamını yitirmiş, Berkay Özer de ağır yaralanmıştı.

Olay yerinde kalbi duran Özer’in sağlık ekiplerinin müdahalesi ile hayata dönmüştü. Kalbi yeniden atmaya başladıktan sonra Medical Park Bahçelievler Hastanesine kaldırılmış ve birkaç ameliyat geçirmişti.

Yapılan tüm müdahalelere rağmen, beyin ölümü gerçekleşen ve az önce hayatını kaybeden Berkay Özer'in organları bağışlandı.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan ve Divan Et Lokantası sahibi  Bahri Özer'in  de haberi aldıktan sonra fenalaştığı ve hastanede bulunan arkadaşları tarafından sakinleştirildiği öğrenildi.

  www.yalovaekspres.com olarak Berkay Özer ‘e rahmet, Özer Ailesine başsağlığı diliyoruzAnasayfa Hakkımızda Künyeİletişim Reklam Siyaset Spor Gündem Röportaj Ekonomi Sanat
YalovaEkspres.com Copyright 2011 Yalova Ekspres Gazetesi - Tüm hakları saklıdır