Thermal Palace’tan 516 tapu

KRD Şirketler Topluluğu tarafından yapımına geçen yıl başlanan Thermal Palace’ta tapu teslimleri hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sahiplerine teslim edilen tapu sayısı 516’ya ulaştı.

 

KRD Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karadereli, Yalova Ekspres’e özel açıklamalar yaptı.

KRD Group’un gerek Yalova’daki gerekse ülke genelinde ki çalışmaları hakkında bilgiler veren Karadereli, şunları söyledi; “KRD ŞİRKETLER GRUBU”, Türkiye’nin tatil denildiğinde akla gelen ilk yerlerindeki modern, ekonomik, konforlu ve birbirinden farklı konseptleriyle yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirlerimize hizmet vermektedir.

KRD ŞİRKETLER GRUBU bu seferde 17 yıllık tecrübesini Yalova’da, “YALOVA THERMAL PALACE” ile kanıtlamaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin Termal tesis üssü olması adına, bünyesine kattığı Emet Termal Resort & Spa’dan sonra KRD ŞİRKETLER GRUBU ikinci adımını Yalova’da atacak. İstanbul’un hemen yanı başında sizlere termal sularından gelen bir mucize ile de tanıştırmaya hazırlanıyoruz.

Yalova’da 40.000 metrekare alan üzerinde sağlık, spa ve kür merkezleriyle, 1600 ilavelerle 2200 yatak kapasiteli muhteşem bir yatırımla üyelerinin ve yeni ziyaretçilerinin karşına çıkmayı planlıyor. Şuan çalışmalarımız ivedilikle devam ediyor. Bu süreçte Yalova Thermal Palace olarak tapularımızı dağıtmaya başladık. Geçtiğimiz hafta sonu teslim ettiğimiz tapu sayısı 516 adet oldu. Ayrıca inşaatlarımızla paralel olarak, devre tatil şatışlarımız da sürüyor, Özellikle Yalova Halkının bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka bizleri son derce memnun ediyor. Bir turizm şehri olan Yalova’da yatırım yapmış olmaktan son derece mutluyuz. Yalova’nın coğrafyası Türkiye’de ender rastlanacak güzelliktedir. Bu bölgede yatırımlarımız kesinlikle devam edecektir.”  sedat demir09.07.2014 18:07:19 
 krd şirketler gurubu bzi kazıklayarak ve aldatarak hisseli tapu sattılar aldığımıza bin pişmanız. sözleşme tamamen bizim aleyhimize allah bunlar kahrı perişan etsin amin. gitmesek bile herıl 290- 430 artı tefe tüfe aidat ödemek zorunda biraktılar ve bizden ortalama 10-15 milyar para aldılar. yemek falan vermiyorlar ve 2 kişi 1 hafta iin 15 milyar para verdiğimiz halde her yıl en az 1100 tl para vererek ancan tatil yapabiliyoruz . o da çocuk yemeğini saymadım bile  
 


Anasayfa Hakkımızda Künyeİletişim Reklam Siyaset Spor Gündem Röportaj Ekonomi Sanat
YalovaEkspres.com Copyright 2011 Yalova Ekspres Gazetesi - Tüm hakları saklıdır